• SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA
  • OPTYMALNE ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE
  • PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO
  • SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA
  • OPTYMALNE ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE
  • PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO

Spedycja drogowa w Polsce

O tym jak realizować usługi transportu ładunków wiemy najlepiej, ponieważ wieloletnia działalność i wyniesione z tego doświadczenie zaprocentowało, dzięki czemu możemy realizować dla państwa zlecenia szybko i w pełni profesjonalnie. Proponujemy spedycję drogową na terenie całego kraju – docieramy w każde miejsce i zapewniamy najbezpieczniejszy transport ładunków. Zajmujemy się przewozem zarówno tych najmniejszych towarów, jak również ponadgabarytowych i dłużycowych – nie boimy się nawet największych wyzwań. Pierwsze zadanie jakie dla państwa wykonujemy to załadunek przy użyciu profesjonalnych sprzętów, a także siły naszych doświadczonych pracowników.

Wszystkie przewożone przez nas towary są zawsze odpowiednio zabezpieczone i dbamy o nie już na początku, podczas załadunku, a także w trakcie przewożenia i rozładunku. Wszystkie zostają objęte ubezpieczeniem OC przewoźnika, a każdy klient ma możliwość skorzystania z dodatkowego – cargo, w którego wyborze zawsze pomożemy. Dodatkowo omijamy wszelkie magazyny, dzięki czemu towar dociera bezpośrednio we wskazane miejsce, co nie naraża go na uszkodzenia podczas niepotrzebnych rozładunków. Realizujemy nawet transport w całej Europie, w związku z czym podróżujemy na dalekich trasach – te polskie nie są dla nas żadnym wyzwaniem.

Na rozbudowaną flotę pojazdów, z której korzystamy na co dzień, składają się między innymi busy, plandeki, pojazdy chłodnicze, wywrotki, platformy i wiele innych. Są to środki transportu od 3,5 do 4,5 ton. Staramy się zawsze realizować zlecenia szybko i wybierać optymalnie krótkie trasy, w czym nasi kierowcy są nieocenieni. Wykonujemy zadania kompleksowo, zawsze dopasowując swoje działania do indywidualnych potrzeb każdego z państwa. W razie wątpliwości służymy radą oraz odpowiedzią na wszystkie nurtujące państwa pytania.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.